Motoškola

Motokurzy pro zlepšení vašich motorkářských dovedností

Pokud se považujete za vyježděného motorkáře, kterého nic nepřekvapí, tak možná zpozorněte. Hustota dopravy je větší a větší, nehod stále přibývá a i když jste dobrý řidič, stačí vteřina nepozornosti a nehoda je na světě a to nemusí být nutně vaší vinou.

Pro velkou poptávku po zdokonalovacích moto kurzech jsme se rozhodli zavést motokurz bezpečné jízdy na motorce, tak abyste zvládli ovládat svoji motorku a jízdu v městském provozu. Doporučujeme oba kurzy navštívit a posouvat své motorkářské dovednosti.

Pro milovníky adventure jsme připravili skupinové i individuální enduro kurzy.

Kurz bezpečné jízdy na motocyklu

Kurz je určen pro pokročilé motorkáře, tak pro zkušenější motorkáře, kteří si chtějí ověřit své znalosti a přiučit se novým věcem důležitým pro ovládání motocyklu a tím i samotné přežití na silnici

Více informací

Jízda na motocyklu v provozu

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí ověřit správné návyky při jízdě na motocyklu za běžného provozu ve městě i mimo něj, volba správné stopy, upozornění na možné nebezpečí a jak jim předejít.

Více informací

Enduro kurz

Enduro kurz je určen pro začínající motorkáře, kteří se chtějí naučit ovládat motocykl v terénu, ale i pro ty, kteří si jen chtějí ověřit své dovednosti při jízdě v terénu.

Více informací

Celodenní enduro kurz

Celodenní enduro kurz - PŘIPRAVUJEME JARO 2022

Více informací